h
h
h
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

III Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości

W dniu 12 października 2006 roku w Centrum Finansowym Puławska w Warszawie odbyła się trzecia edycja Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości, zorganizowanych przez Centrum Szkoleniowo Doradcze i Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości WARECKA.

Głównym tematem III Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości była termomodernizacja i audyt energetyczny budynku. Ciekawy temat tej edycji sprawił, że gościliśmy rekordową, jak dotąd liczbę zarządców nieruchomości - ponad 160 osób.

III Spotkania Zarządców Nieruchomości uświetniła obecność ekspertów w dziedzinie termomodernizacji.

Pan Andrzej Gołąbek, Prezes Agencji Użytkowania i Poszanowania Energii przedstawił zagadnienie weryfikacji mocy zamówionej jako bezinwestycyjnego sposobu obniżenia kosztów ciepła. Pan Sebastian Górka z AUiPE poruszył temat współpracy zarządcy nieruchomości z audytorem energetycznym.

Ponadto, Pan Waldemar Wasik z firmy "Partner" przedstawił metody finansowania termomodernizacji, a Pan Mariusz Szczubełek z firmy DomConsult zaprezentował możliwości wykorzystania oprogramowania komputerowego w planowaniu i wykonaniu remontów i inwestycji.

Na zakończenie III Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości Pan Ryszard Kozłowski, prezes Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości WARECKA przybliżył gościom nową tematykę świadectw energetycznych budynku.

III Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości uświetniły także prezentacje Sponsorów: BISE S.A., ELDROBUD i Torus.

Uczestnicy III Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości otrzymali certyfikaty przyznające 1 punkt edukacyjny (zgodnie z rozporządzeniem o nadawaniu uprawnień i licencji zawodowych w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami oraz doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości).


Masz pytania?
Napisz do nas!

Czekamy na Ciebie!

(kliknij)
Pobierz kartę
zgłoszeniową!

Dołącz do nas