h
h
h
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

II Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości

W dniu 27 maja 2006 roku w Centrum Finansowym Puławska w Warszawie odbyła się druga edycja Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości, zorganizowanych przez Centrum Szkoleniowo Doradcze.

Program II Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości obejmował dwa wykłady: Identyfikacja wpłat w systemie rozliczania masowych płatności oraz Nowe przepisy w prawie budowlanym.

Partnerami II Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości byli: Warszawski Serwis Finansowy, Bank Inicjatyw Społeczno Ekonomicznych S.A., TechneT, WIREX, PBI Administracja oraz Wydawnictwa Prawnicze LexisNexis. Dzięki prezentacjom produktów i usług Partnerów, ponad 120 zarządców nieruchomości z województwa mazowieckiego i województw sąsiednich uczestniczących w imprezie miało okazje uzyskać informacje o ich aktualnej ofercie. Przerwy: kawową i obiadową zarządcy nieruchomości wykorzystali wymieniając między sobą doświadczenia i opinie. Dla Partnerów przerwy te były czasem na dyskusje z uczestnikami i odpowiedzi na ich dociekliwe pytania.

Opinie wyrażane w ankietach przez uczestników po zakończeniu II Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości były bardzo pozytywne. Odpowiadając na ich prośby zapowiadamy już teraz III edycję Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości - odbędzie się ona w październiku 2006 roku.

Tak jak poprzednio, wszyscy uczestnicy II Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości otrzymali certyfikaty przyznające 1 punkt edukacyjny (zgodnie z rozporządzeniem o nadawaniu uprawnień i licencji zawodowych w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami oraz doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości).

Masz pytania?
Napisz do nas!

Czekamy na Ciebie!

(kliknij)
Pobierz kartę
zgłoszeniową!

Dołącz do nas