h
h
h
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

I Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości

W dniu 22 października 2005 roku w Centrum Finansowym Puławska w Warszawie odbyły się I Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości, zorganizowane przez Centrum Szkoleniowo Doradcze. Była to pierwsza z cyklu imprez, mająca na celu integrację zawodową i podnoszenie kwalifikacji zarządców nieruchomości.

Program I Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości obejmował dwa wykłady o tematyce szczególnie interesującej dla zarządców nieruchomości: Nowelizacja prawa budowlanego oraz polityka m. st. Warszawy w odniesieniu do komunalnych zasobów mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych z udziałem miasta.

I Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości uświetniły prezentacje Wystawców - firm Lemat, Ruukki i Danfoss. Swoją ofertę przedstawiły także firmy Filar, BISE, TechneT i Hektor, dzięki czemu ponad 120 zarządców nieruchomości z Warszawy i województwa mazowieckiego miało okazje uzyskać aktualne informacje o nowych produktach i usługach oraz trendach rynku nieruchomości.

Opinie wyrażane przez uczestników po zakończeniu I Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości były bardzo pozytywne. Odpowiadając na ich prośby podjęliśmy decyzję o organizacji II Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości już wiosną 2006 roku. Wszyscy uczestnicy I Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości otrzymali certyfikaty przyznające 1 punkt edukacyjny (zgodnie z rozporządzeniem o nadawaniu uprawnień i licencji zawodowych w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami oraz doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości).


Masz pytania?
Napisz do nas!

Czekamy na Ciebie!

(kliknij)
Pobierz kartę
zgłoszeniową!

Dołącz do nas