h
h
h
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

IV Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości

W dniu 17 kwietnia 2007 roku w Centrum Finansowym Puławska w Warszawie odbyła się czwarta edycja Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości, zorganizowanych wspólnie przez Centrum Szkoleniowo Doradcze i Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości WARECKA.

Tematem przewodnim IV Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości były Nowoczesne narzędzia pracy zarządcy nieruchomości. Po raz kolejny już przekonaliśmy się, że imprezy z tego cyklu weszły na stałe do kalendarza zarządców nieruchomości - obecnych było 160 gości z województwa mazowieckiego.

Tematy prezentowane zarówno przez wykładowców jak i wystawców spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony zaproszonych gości, wywiązały się żywe dyskusje i polemiki, świadczące o tym, że wybór tematów był trafiony. Poruszone zostały między innymi tak ważkie tematy, jak: wdrożenie systemu zarządzania w firmie, nowoczesne metody dociepleń stropodachów oraz bankowość elektroniczna w pracy zarządcy nieruchomości. Pojawiły się też tematy dotyczące bezpieczeństwa w budynkach: modernizacja wind w świetle spodziewanych przepisów UE, ochrona przeciwpożarowa budynku, a także systemy sygnalizacji o podwyższonym stężeniu gazu w budynku.

IV Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości odbyły się dzięki wsparciu wystawców: AutiVox, DomData, Promar, FIRE_POL, Kredyt Bank, oraz GAZEX.

Uczestnicy IV Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości otrzymali certyfikaty przyznające 1 punkt edukacyjny (zgodnie z rozporządzeniem o nadawaniu uprawnień i licencji zawodowych w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami oraz doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości).

Organizatorzy dziękują wszystkim Gościom za przybycie i Wystawcom za uświetnienie imprezy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w V Mazowieckich Spotkaniach Zarządców Nieruchomości już w październiku br!


Masz pytania?
Napisz do nas!

Czekamy na Ciebie!

(kliknij)
Pobierz kartę
zgłoszeniową!

Dołącz do nas