h
h
h
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

I Warmińsko-Mazurskie Spotkania Zarządców Nieruchomości

Miło nam Państwu donieść, że w dniu 14 czerwca 2007 roku odbyła się I edycja Warmińsko - Mazurskich Spotkań Zarządców Nieruchomości w Olsztynie, których organizatorem było Centrum Szkoleniowo Doradcze. Zainteresowanie imprezą przerosło nasze i Wystawców oczekiwania, a opinie wyrażane przez zaproszonych gości wskazują, że sama impreza okazała się sukcesem. Mamy zatem nadzieję, że spotkamy się ponownie w Olsztynie przy okazji II edycji Warmińsko Mazurskich Spotkań Zarządców Nieruchomości już jesienią tego roku.

Tematem przewodnim I Warmińsko - Mazurskich Spotkań Zarządców Nieruchomości były nowoczesne narzędzia pracy zarządcy nieruchomości.

Tematy prezentowane zarówno przez wykładowców jak i wystawców spotkały się z zainteresowaniem ze strony zaproszonych gości, wywiązały się żywe dyskusje i polemiki, świadczące o tym, że wybór tematów był trafiony. Poruszone zostały między innymi tematy: inwestowanie w warunkach inflacji, oprogramowanie wspierające zarządzanie i prowadzenie księgowości we wspólnocie mieszkaniowej. Podobnie jak w warszawskiej edycji, pojawiły się też tematy dotyczące bezpieczeństwa w budynkach: modernizacja wind w świetle spodziewanych przepisów UE, nowoczesne metody dociepleń stropodachów.

I Warmińsko Mazurskie Spotkania Zarządców Nieruchomości odbyły się dzięki wsparciu wystawców: AUTIVOX, BISE, DRYVIT, GAZEX, OLDŹWIG, PROMAR oraz Technet.

Uczestnicy I Warmińsko Mazurskich Spotkań Zarządców Nieruchomości otrzymali certyfikaty przyznające 1 punkt edukacyjny (zgodnie z rozporządzeniem o nadawaniu uprawnień i licencji zawodowych w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami oraz doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości).

Organizatorzy dziękują wszystkim Gościom za przybycie i Wystawcom za uświetnienie imprezy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Warmińsko - Mazurskich Spotkaniach Zarządców Nieruchomości w Olsztynie oraz V Mazowieckich Spotkaniach Zarządców Nieruchomości w Warszawie już w kwietniu 2008r!


Masz pytania?
Napisz do nas!

Czekamy na Ciebie!

(kliknij)
Pobierz kartę
zgłoszeniową!

Dołącz do nas