h
h
h
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

XII Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości

XII Mazowieckie Spotkania Zarządców Nieruchomości za nami. W dniu 16 grudnia 2014 roku w Wyższej Szkole Menedżerskiej przy ul. Kawęczyńskiej 36 mieliśmy okazję gościć ok.100 uczestników Spotkania. Wszystkim obecnym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie!

Tematem przewodnim XII Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości było:

"Uczmy się świadomie gospodarować energią"Współorganizatorem XII MSZN było Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości WARECKA. Na Sali konferencyjnej miało miejsce prezentacje sześciu firm sponsorujących oraz dwa wykłady w wykonaniu p. Witolda Malinowskiego- Prezesa Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości "WARECKA" oraz członka zarządu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, a także kpt. pożarnictwa Kazimierza Chojeckiego.

Tematyka XII Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości obejmowała głównie zagadnienia związane z zarządzaniem energią i ciepłem. Rozmawialiśmy o korzyściach wynikających z zastosowania led w oświetleniu i zastosowaniu solarów w budynkach nawet dziesięciopiętrowych. Wspomnieliśmy również o dotacjach unijnych i montażu węzłów cieplnych na dachach budynków. Całość konferencji zakończył kpt. pożarnictwa Kazimierz Chojecki, z którym mogliśmy porozmawiać na temat bezpieczeństwa przy korzystaniu z energii.

Swoje produkty reprezentowali:Dzięki firmie Respol uczestnicy otrzymali szansę na wylosowanie nagród. Wyłoniliśmy 5 osób które otrzymały atrakcyjne upominki. Całość spotkania zwieńczyliśmy tak jak zwykle- rozdaniem certyfikatów potwierdzających udział w XII Wszystkim uczestnikom XII Mazowieckich Spotkań Zarządców Nieruchomości, Gościom oraz Wystawcom serdecznie dziękujemy za współpracę, udział oraz miłą atmosferę którą udało nam się stworzyć. Mamy nadzieję, że i tym razem Spotkania przysłużyły się poszerzeniu wiedzy, integracji środowiska, oraz stanowiły forum wymiany poglądów i doświadczeń.

ZDJĘCIA

Masz pytania?
Napisz do nas!

Czekamy na Ciebie!

(kliknij)
Pobierz kartę
zgłoszeniową!

Dołącz do nas