h
h
h
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Od osiemnastu lat organizujemy dla Państwa szkolenia z branży nieruchomości i prawa
gospodarczego.

Nasza działalność koncentruje się w głównej mierze na zarządzaniu obiektami sportowo- rekreacyjnymi, organizowaniu szkoleń, kursów, seminariów oraz studiów podyplomowych z zakresu gospodarki nieruchomościami.

Wieloletnia współpraca z uznanymi w środowisku fachowcami zaowocowała wyselekcjonowaniem kadry, której wykłady stoją na wysokim poziomie merytorycznym i dydaktycznym. Naszym atutem jest bogate doświadczenie, umiejętności organizacyjne, a przede wszystkim pasja i zaangażowanie w działalność naszej firmy. Staramy się, aby nasza usługi nie ograniczały się jedynie do przeprowadzenia przedsięwzięć edukacyjnych, lecz do zapewnienia naszym Klientom jak najpełniejszej obsługi merytorycznej i formalnej.

Zarządzamy częścią obiektu Wyższej Szkoły Menedżerskiej. Dzięki temu mogą Państwo wynająć sale konferencyjne lub wykładowe, hale sportowe i basen. Pomagamy także przy organizowaniu cateringu, turniejów lub zawodów sportowych. Z naszych obiektów korzystają już różne firmy, szkoły i kluby piłki nożnej czy też siatkowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Masz pytania?
Napisz do nas!

Czekamy na Ciebie!

(kliknij)
Pobierz kartę
zgłoszeniową!

Dołącz do nas