h
h
h
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Kurs zawodowy - pośrednik w obrocie nieruchomościami

Kurs zawodowy z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jest dla osób zainteresowanych rozpoczęciem pracy na stanowiskach pośrednika w obrocie nieruchomościami czy agenta nieruchomości.

Program kursu obejmuje najważniejsze i kluczowe zagadnienia pozwalające na poznanie pełnej specyfiki oraz solidne przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu.

W ramach kursu omawiane są między innymi:

 • podstawy wiedzy z zakresu prawa
 • podstawy wiedzy ekonomicznej i technicznej
 • obrót nieruchomościami w praktyce
 • rynek nieruchomości w praktyce

  Szczegółowy program kursu: Miniumum programowe

  Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, aktywni zawodowo zarządcy nieruchomośc posiadający długoletnią praktykę zawodową i dydaktyczną.

  Dla osób, które nie posiadały państwowej licencji nadawanej w trybie dotychczas obowiązującej ustawy o gospodarce nieruchomościami w celu zdobycia licencji wydawanej przez F PPRN zobowiązane są do ukończenia zawodowego kursu z zakresu zarządzania nieruchomościami lub pośrednictwa w obrocie nieruchomościami obejmującego 48 godzin edukacyjnych i spełniającego wymogi minimum programowego opracowanego przez F PPRN.

  Jednocześnie informujemy, że osoby które nie posiadają licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zarządcy nieruchomości mogą uzyskać odpowiednio licencję spełniając poniższe warunki:
 • posiadać co najmniej średnie wykształcenie
 • ukończyć zawodowy kurs licencyjny
 • zdać egzamin z wynikiem pozytywnym

 • Koszt kursu wynosi: 650 zł + 23% VAT

  Czas trwania kursu: 48 godzin, trzy dwudniowe spotkania (programy w załączeniu)

  Karta zgłoszeniowa znajduje się w prawym panelu "pobierz kartę zgłoszeniową!".  UWAGA: istnieje możliwość odbycia dwóch kursów (zarządca nieruchomosci, pośrednik w obrocie nieruchomościami) jednocześnie, cena drugiego kursu wówczas jest niższa o 30%.

  Masz pytania?
  Napisz do nas!

  Czekamy na Ciebie!

  (kliknij)
  Pobierz kartę
  zgłoszeniową!

  Dołącz do nas